ZENNBOOKKurumsal Sosyal Ağ Uygulaması

Zennbook
‘Kurumsal iletişimde yeniliğin ve kurum ruhunun güçlendirilmesinde teknolojinin farklı bir ifadesi: ZENNBOOK.’

ZENNBOOK kurum içi çalışan iletişimi, doküman paylaşımı, ortak alan yönetimi; İK, eğitim, organizasyon, anket ve etkinlik yönetimi gibi pek çok farklı ve etkileşimli sosyal ağ özelliklerini kurumunuz adına bir platformda toplayan güvenilir bir çözümdür. Üstelik mobil uygulaması ve 3. taraflara (tedarikçi, iş ortağı, bayi vb.) kolay bağlantı özellikleri ile kurumların yeni iletişim dili ve kurumsal iletişimin yeni trendi oluyor. Siz de ZENBOOK’un kurumunuzda nasıl kullanılabileceğini görmek için bizi mutlaka arayın.

genel bakış

Günümüzde Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağ uygulamaları iletişimin önemli araçları arasına girmiş ve insanlar arasında iletişimin teknolojik birer ifadesi olmuştur. ZENNBOOK sayesinde kurumlar kendi kurumsal sosyal ağlarını oluşturup yönetilmesini sağlayarak çalışanlarına özgün ve markalaşmış bir sosyal ağ deneyimi sunabilir ve günümüzde kurumlar için ciddi riskler oluşturabilen sosyal ağ paylaşımlarından kaynaklı problemlerin önüne geçebilirler. Üstelik düşük ilk yatırım ve işletme giderleri ile!

problem

Özellikle bireysel yaşam deneyimlerinin paylaşımı için kullanılan bireysel sosyal ağ uygulamaları (Facebook, Twitter, Instagram vd.); bilgi gizliliği ve çalışan davranışlarından ötürü kurumsal firmalar için kimi zaman sorun teşkil edebilmekte ve istenmeyen durumlara neden olmaktadır. Kurum içi konuların yine kurum içerisinde kalması gerekliliği, marka değerinin korunması, topluma karşı olan sorumluluk ve benzeri nedenlerden ötürü son dönemde özel ve kurumsal bir sosyal ağ oluşturulması ihtiyacını daha da gerekli kılmaktadır.

Bununla beraber kurumların kendi sosyal ağ uygulamalarını geliştirmesi ve işletim maliyeti, notifikasyon yönetimi, moderasyon gereklilikleri gibi teknik konular şirketlere ek zorluklar ve maliyetler yaratmaktadır.

çözüm

ZENNBOOK ile kurumunuza özel temel bir sosyal medya uygulamasını bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile kurulup işletilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece kurum kültürünüze uygun olacak bir şekilde çalışanlarınız için yaşayan, öğrenen ve arşivlenen bir kurumsal iletişim ortamı oluşturabilirsiniz. Kurum çalışanlarının hoşuna gidecek özellikleri tak-çıkar kolaylığında deneyimleyebilir, yazılım ekibimizin sosyal medya uygulamaları tecrübesinden çıkan fikirlerle fark yaratabilirsiniz.

ZENNBOOK’un kurumunuza sağlayacağı faydalar:

Kurum kültürünün sosyalleştirilmesi ve yaygınlaştırılması:
Günümüze kurum kültürü oluşturmak, yaygınlaştırmak ve iyiye evirmek kadar sosyalleştirmek de önemli bir gereksinim olmuştur. ZENNBOOK ile artık iç müşterileriniz arasında da popülerleşmeye, pozitif etkileşime kısacası farklı bir çalışan deneyimi yaratmaya hazır olun.

Eğitim ve İK süreçlerinin kolaylaştırılması:
Kurumsal eğitim süreçleri, bireylerin eğitime teşviki, kurum dokümanlarına erişim, çalışanların kültürel ve eğitim seviyelerinin denkleştirilmesi ve sair faaliyetler için İnsan Kaynakları birimleri ciddi efor sarfetmektedir. ZENNBOOK farklı fonksiyonları ile hem IK hem de Kurumsal İletişim birimleri üzerindeki iş yükünü azaltır, hem de bu birimlere daha etkin ve verimli süreç yönetim imkanı sağlar.

Takım ruhunun güçlendirilmesi:
Çalışanlar için ortak hedeflerin, vizyonun ve bu vizyona erişmek için yapılan faaliyetlerin görünür kılınmasının çalışan motivasyonu üzerinde büyük bir etkisi vardır. Bu doğrultuda hedefe yürüken bir takım olduğunu hissetmek, bu hissin yaygınlaşmasını sağlamak ve bu gücü canlı tutmak için ZENNBOOK farklı iletişim imkanları sunar.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Dilerseniz sizi ziyaret edebiliriz veya ofisimize gelerek kahvemizi içerken projeniz hakkında fikir ve çözümler üretebiliriz. Tanışmak bizi sevindirecektir.

Benim için önemli olan, iş ortağımız olan bir firmanın ihtiyaçlarımıza bütünsel bakabilmesi ve çözümü üretirken iş süreçlerimizi gerçekten iyi okuyabilmesi. Zenkronn ekip üyelerinin farklı alanlarda çalışmış profesyonellerden oluşmuş olması bize bu avantajı sağladı. Pazarlama kampanyalarımızın teknolojik uygulamalarıyla ilgili farklı bir katma değer deneyimi yaşadık.

Murat Ekmekçioğlu
Pazarlama&Satış Müdürü, Samsung Klima

ZENNBOOK'u yakından tanıyın.