Hakkımızda

1996’dan bu yana ABD’den Tayland’a uzanan coğrafyada; Disney, BSH Hausgeräte, Siemens, Ericsson, Vaillant, Turkcell, Vodafone, BMW, Gillette, Otokar ve True gibi dünyanın önde gelen markalarının yazılım, danışmanlık, e-ticaret ve pazarlama projelerinde görev almış, e-iş (e-business) ve teknoloji konularında tutkulu bireylerden oluşan bir ekibiz.

Kendimizi yeni nesil yazılım projeleri geliştiren; nesnelerin interneti (IoT), nanoteknoloji, robotik süreç otomasyonu (RPA), büyük veri (big data), blockchain konularında iş ortaklıkları ile teknoloji çözümleri sunan iş teknolojistleri olarak görüyoruz.

E-iş projeleri, yazılım teknolojileri, takım oluşturma, proje yönetimi konularında 20 yılı aşkın deneyimimizin getirdiği derin teknoloji ve iş modeli anlayışımız geliştirdiğimiz projelerdeki en temel başarı faktörümüzdür.

Sektörel ve uluslararası deneyimimizin getirdiği tecrübe ile oluşturduğumuz ekipler,  geliştirdiğimiz teknolojik çözümler ve projelere uyguladığımız iş modelleri ile farklılaşıyor, İstanbul ve İzmir Bilimpark ofislerimizde sizlere en iyiyi sunmak üzere çalışıyoruz.

Varlık Nedenimiz : Müşterilerimizin yazılım ihtiyaçlarına yönelik en uygun yanıtı ararken, teknolojinin değiştirici gücünden faydalanabilmelerini sağlamak; yenilikçi yaklaşımımız ve yaratıcı fikirlerimizi iş ağımızın gücü ile harmanlayıp sürdürülebilir çözümler üretmektir.

Yetkinliklerimiz

Yazılım alanında uygulama katmanında Java, Scala, Node.js, PHP, Python, Angular.js, JQuery, HTML5, CSS3; veri tabanı katmanında Redis, Cassandra, MongoDB, Kafka, ElasticSearch, MySQL, PostgreSQL, Oracle kullanıyoruz.

Ana iş kolumuz olan yazılım geliştirme haricinde iş mühendisliği ekibimizle müşterilerimiz için:

İş geliştirme alanında teknoloji seçimi, projelendirme, iş, yönetim ve süreç danışmanlığı, pazarlama yönetimi, pazarlama stratejileri, uluslar arası iş geliştirme, ürün yönetimi, İK danışmanlığı, satış kanalı geliştirme, satış kanalı yönetimi ve stratejik iş ortaklıkları kurma konularında çalışıyor, müşterilerimiz için:

  • Teknoloji Danışmanlığı
  • Dışkaynak Kullanım Danışmanlığı
  • İş ve Ürün Konsept Mimarlığı ( Vizyon oluşturma, modelleme ve yönetimi)
  • Metod Bazlı Entegre Proje Yönetimi
  • Asya Pasifik Bölgesi İş Geliştirme Danışmanlığı

Çalışma Prensiplerimiz

İşimizde yaratıcılık, yenilikçilik, uzmanlık, kullanılabilirlik ve sürdürülebilirlik vazgeçilmez değerlerimizdir. Bu nedenle özgüveni ve sorumluluk seviyesi yüksek; insana, doğaya ve işine saygı duyan, yeni teknolojileri takip eden, meraklı, tutkulu, açık fikirli, takım çalışmasına yatkın bireyler ile çalışıyor ve iş ortaklıkları kuruyoruz.

Hem müşterilerimiz hem de iş ortaklarımız için:

  • Geliştirdiğimiz ve/veya önerdiğimiz stratejiler ile çalıştığımız firmaların rekabetçi farklarını öne çıkartıyoruz.
  • Rekabet gücü katacak teknolojik çözümler veya teknolojiyi kullanan ticari çözümler üretiyoruz.
  • İş ortaklarımızın ürünlerini, projelerini ve çözümlerini katma değerimiz ile dikkat çekici hale getiriyor; daha büyük bir yapının parçası olmaları için çalışıyoruz.
  • Müşterilerimizin son kullanıcılarına hayatlarını kolaylaştıracak ve günlük yaşamlarında fark yaratacak, değişik teknolojiler ile entegre çalışabilecek yenilikçi ürünler, projeler ve çözümler sunuyoruz.
  • Sürdürülebilir iş fikirleri üretirken sadece iş dünyasını değil; doğal kaynakların ve unsurların da sürdürülebilir faaliyetlerle geliştirilmesi ve korunmasını önemsiyor; gücümüz yettiğince ağaçlandırma ve çevre koruma fikirlerine destek oluyoruz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Dilerseniz sizi ziyaret edebiliriz veya ofisimize gelerek kahvemizi içerken projeniz hakkında fikir ve çözümler üretebiliriz. Tanışmak bizi sevindirecektir.

Benim için önemli olan, iş ortağımız olan bir firmanın ihtiyaçlarımıza bütünsel bakabilmesi ve çözümü üretirken iş süreçlerimizi gerçekten iyi okuyabilmesi. Zenkronn ekip üyelerinin farklı alanlarda çalışmış profesyonellerden oluşmuş olması bize bu avantajı sağladı. Pazarlama kampanyalarımızın teknolojik uygulamalarıyla ilgili farklı bir katma değer deneyimi yaşadık.

Murat Ekmekçioğlu
Pazarlama&Satış Müdürü, Samsung Klima

Projenizin başarısı, ekibinizin yaratıcılığı ve yetkinliği ile doğru orantılıdır.